Zentek Akaryakıt istasyon yönetim yazılımı, istasyonunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahiptir. Birden çok şubesi olan istasyonlara da uyumlu olan zentek yazılım kurumsal olarak yönetilen diğer sektörlere de hitap etmektedir. Arka ofis ön muhasebe yönetimi ve market entegrasyonu sayesinde tek programdan istasyon veya istasyonlarınızı takip edebilirsiniz. Web tabanlı son teknoloji yazılımımız sayesinde istasyonunuza bağlı kalmaksızın internet olan her yerden programa bağlanabilirsiniz. Zentek Yazılımı diğer programlardan ayıran en önemli farkı yılların tecrübesi ve profesyonellikle hazırlanmış olan veri tabanı mimarisidir. Milyarlarca veriyi destekleyen veri tabanımızla son teknoloji kod yapımız sayesinde istasyonunuzdaki verilere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Pompacı Vardiya Hesabı

İstasyon içerisinde yapılan satışların otomasyon cihazından çekilerek vardiya mantığı ile işlendiği bölümdür. Girilen tüm finansal değerler ilgili bölümlere otomatik olarak kaydedilir. Taşıt tanıma veya filo kartlı satışlar veresiyelere aktarılır. Kredi kart slipleri, vardiya gelir giderleri ve nakit teslimatlar girilerek vardiya bazında anlık veya geçmişe yönelik ayrıntılı raporlar alınabilir.

Akaryakıt Stokları

Akaryakıt stoklarının takip edildiği bölümdür. Fatura ile girilen stokların vardiya satışları ve toptan satışlarla çıkışı yapılmaktadır. Fire, kesafet, fiyat değişim kontrolleri de bu bölümden yapılmaktadır. Tank durumlarını grafiksel olarak takip etmek mümkündür. Ayrıca stokların dönemsel alış satış, bürüt karlılık gibi raporlamalarını alabilirsiniz.

Veresiye Takip Sistemi

Otomasyonda yapılan satışlar anlık olarak sisteme düşmektedir. Yapılan satışlar üzerinden seçtiğiniz plakaya anında veresiye fişi oluşturabilir ve çıktısını alabilirsiniz. Yapılan işlem sonrası cari hesaplara fişler otomatik aktarılmaktadır. Anlık ve geçmişe yönelik raporlar alabilirsiniz.

Market Yönetim Sistemi

Market Yönetim Sistemimiz Akaryakıt Yönetim sistemimizle beraber çalışmaktadır. Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Lütfen Tıklayınız.

Ön Muhasebe Yönetim Sistemi

Ön Muhasebe Yönetim Sistemimiz Akaryakıt Yönetim sistemimizle beraber çalışmaktadır. Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Lütfen Tıklayınız.

    Minimum Sistem Gereksinimleri

    Mobil Kullanım : Sistemimiz tamamen web tabanlı olup uygulama bazlı olmadığından ios, android, windowsphone, blackberry başta olmak üzere tüm telefon ve işletim sistemlerinde tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Kullanıcı Sınırlaması yoktur.

    Pc ve Tablet Kullanım : Tablet ve bilgisayarlarla tam uyumlu olup bütün işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

    Server : İntel Core Duo işlemci, 2Gb Ram, 1Gb disk alanı  İşletim sistemi olarak windows 7 ve üzeri olmalıdır.