Birden çok şubenin tek merkezde takip edilmesini sağlayan sistemdir. Aynı anda farklı şubeler veri girişi yaparak anında merkez veritabanına kayıt yapmaktadır. Merkezden, şubelere ait tüm işlemleri tek ekranda görebilmenize olanak sağlar.Merkezdeki yetkili kullanıcılar şubelere ait veri girişlerini düzenleyebilir ve girilen verileri kilitleyebilirler. Her şube için ayrı raporlama alınabileceği gibi tüm şubelerin raporlamaları tek ekranda görüntülenebilir.

merkezi_yonetim

Cari Hesap Kartları
Merkezi sistemde her şubenin kendi carilerini açabileceğiniz gibi farklı şubelerde hareket gören ortak cariler açabilirsiniz. Ve şubelere göre hareket dökümlerini raporlayabilirsiniz.

Stok Kartları
Her şube için birden çok depo açılabilir ve ortak stok kartları için şube fiyatları belirleyebilirsiniz.

Vardiya Sistemi
Birden çok şube aynı vardiyalarını açarak satışlarını gerçekleştirebilir. Merkezi sistemde tek ekranda tüm şubelerin satışlarını anlık takip edebilirsiniz.

Fatura Girişleri
Şubeler aynı anda, aynı stok kartlarına fatura girebilir. Şubelerden girilmiş faturalarınızı tek ekranda takip edebilirsiniz.

Finansal İşlemler

Kasa
Her şube aynı anda kendi kasasına ya da ortak kasalara veri girişi yapabilir.

Banka-Pos
Her şube aynı anda kendi bankasına ya da ortak bankalara veri girişi yapabilir. Ortak bankalara ait posları tek ekranda listeleyebilirsiniz.