Zentek Web Station işletmecilerin istasyon satış ve tank bilgilerini  işletim sistemi ve cihaz farketmeksizin tüm platformlardan görebilecekleri ara yazılımdır.

Web tabanlı son teknoloji bootstrap kod yapısı sayesinde belli bir telefon yada işletim sistemi zorunluluğu olmadan İos,Android,Windows Phone, Blackberyy telefon ve tablet ekranlarına tam uyum sağlar.

Tanklar

Otomasyon sisteminizdeki tanklarınızın kapasite,mevcut durum ve sıcaklık bilgilerini anlık olarak görebilirsiniz

Fiyatlar

Ürün Fiyat değişim hareketlerini dilediğiniz tarih aralığında listeler.

Vardiyalar

Kapanmış eski vardiyaları dilediğiniz tarih aralğında listeyebilir ve ayrıntılı satış durumlarını görebilirsiniz

Detaylı Satış

Dilediğiniz tarih aralığında plaka,personel,filo,sayaç numarası,ürün ismi gibi kriterler vererek satışlarınızı listeleme yapabilirsiniz.

Tank Dolumları

Dilediğiniz tarih aralığında tanklara yapılan dolumları listeleyebilirsiniz.

Mükerrer Kayıtlar

Plakanın aldığı birden çok yakıt var ise bunu satış adeti olarak görebilir ve o plakaya yapılan satışın detaylarını ( tarih, personel, ürün adı vb.) listeleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Mobil Kullanım : Sistemimiz tamamen web tabanlı olup uygulama bazlı olmadığından ios, android, windowsphone, blackberry başta olmak üzere tüm telefon ve işletim sistemlerinde tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Kullanıcı Sınırlaması yoktur.

Pc ve Tablet Kullanım : Tablet ve bilgisayarlarla tam uyumlu olup bütün işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Server : Sisteminizin kurulacağı server bilgisayar Asis veya Turpak otomasyonuna ağ yolu ile bağlı olmalıdır. Database kurmadan çalışan zentek web station ana bilgisayarınızı yormamakla birlikte yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duymaz.